• EN
  • DE

Podpisanie umowy na budowę świetlicy w Ujeźdźcu Małym

Burmistrz Marek Długozima podpisał umowę na budowę świetlicy wiejskiej w Ujeźdźcu Małym. Inwestycję poprowadzi firma PPHU EKSPORT-IMPORT Władysław Skiba Usługi Ogólnobudowlane z Milicza. Mająca powstać świetlica, będzie największą w Gminie Trzebnica oraz jedną z najnowocześniejszych tego typu konstrukcji w regionie.

W skład prowadzonych prac w ramach budowy świetlicy w Ujeźdźcu Małym będą wchodzić roboty przygotowawcze, roboty ziemne, wykonanie prac budowlanych, montaż instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, budowa sanitariatów oraz ich wyposażenie, osadzenie okien i drzwi, docieplenie budynku oraz roboty wykończeniowe. W nowej świetlicy znajdziemy takie pomieszczenia jak: szatnię, kuchnię, salę spotkań o metrażu 116 m2, toalety, pomieszczenie gospodarcze, a także hol i wiatrołap. Powierzchnia inwestycji to łącznie ponad 170 m2.

- Jestem niezwykle szczęśliwa, że zyskamy tak wspaniałą, w pełni nową świetlicę. W Ujeźdźcu Małym, który wbrew nazwie wcale aż taki mały nie jest, mamy wielu mieszkańców, jest także liczna grupa dzieci. Teraz wreszcie będziemy mieli miejsce, w którym w świetnych warunkach będziemy mogli się spotykać, bawić – już podczas otwarcia ofert mówiła pani Sołtys Teresa Niechwiej. - Chciałabym bardzo podziękować panu Burmistrzowi Markowi Długozimie za pamięć o nas. W ubiegłym roku dostaliśmy nowy plac zabaw, odremontowaną drogę, teraz będziemy mogli tą drogą dojść do nowoczesnej świetlicy, w której, mam nadzieję, zgodnie z zapewnieniem Burmistrza, zorganizujemy już tegoroczną zabawę mikołajkową – zakończyła.

IMG_4505.jpeg
Podpisanie umowy. Od lewej: Teresa Niechwiej Sołtys Ujeźdźca Małego, Władysław Skiba, Burmistrz Marek Długozima, Skarbnik Gminy Trzebnica Barbara Krokowska oraz Stanisław Koszałko z Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego.

Świetlica Ujeździec Mały 1.jpeg
Wizualizacja mającej powstać świetlicy

Świetlica Ujeździec Mały 2.jpeg
Wizualizacja mającej powstać świetlicy