Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Rozdano tytuły Przedsiebiorstw i Gmin Fair Play 2010

W dniu 2. marca 2011 w Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu miała miejsce Gala Regionalna „Przedsiębiorstw i Gmin Fair Play” 2010, która odbyła się po Ogólnopolskiej Uroczystej Gali Gmin Fair Play – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 

Na Gali zaprezentowano dolnośląskie gminy, które otrzymały tytuł Gmina Fair Play 2010 a otrzymały go za wszechstronne działania i dbałość o zrównoważony rozwój swoich ojczyzn. To na ich terenie można bez przeszkód inwestować ponieważ polepszają one ciągle swoją infrastrukturę, aktywnie podejmują działania promocyjne i inwestycyjne przyciągając tym samym nowych inwestorów, współpracują z nimi, zapewniając im dobrą atmosferę do zrównoważonego rozwoju. Sam konkurs ma na uwadze wzmacniać kontakty pomiędzy gminami a firmami, położonymi na ich terenie  a jednocześnie – laureatami programu Przedsiębiorstwo Fair Play, który jest programem promocji kultury przedsiębiorczości i organizowany jest w ramach ogólnopolskiego konkursu dla gmin . 

Z przyjemnością informujemy, iż tegoroczne certyfikaty programu Przedsiębiorstwo Fair Play za działalność i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, zarządzanie relacjami z klientami, pracownikami, społecznością lokalną jak również władzą lokalną otrzymały dwie firmy z terenu Gminy Trzebnica: Tarczyński Spółka Akcyjna z Ujeźdźca Małego oraz Usługi Komunalne Wodnik Sp. z.o.o z Trzebnicy. Firmy posługując się logo programu mogą wzmocnić wizerunek swojej firmy i jej prestiż na rynku ogólnopolskim i światowym co daje im możliwość nawiązywania nowych kontaktów handlowych oraz dalszy rozwój. Gratulujemy! 

Podczas uroczystej gali Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima odebrał osobiście z rąk Marszałka Województwa Dolnośląskiego Rafała Jurkowlańca gratulacje z okazji przyznania Gminie Trzebnica zaszczytnego tytułu Gmina Fair Play 2010.

 

IMG_4515.jpeg

Burmistrz Marek Długozima odbiera dyplom  oraz gratulacje od Marszałka Województwa Dolnośląskiego Rafała Jurkowlańca.

 

DSC00321.jpeg

Wspólne zdjęcie laureatów: od lewej Prezes Usług Komunalnych Wodnik - Maria Spalińska, Burmistrz Gminy Trzebnica  - Marek Długozima, Elżbieta Tarczyńska z Tarczyński Spółka Akcyjna z Ujeźdźca Małego oraz  Dyrektor Usług Komunalnych Wodnik - Józef Grabowski.