Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

UWAGA! Ogłoszenie Trzebnickiego Centrum Medycznego ZDRÓJ

Rysunek1.jpeg

Dotarł do nas niepokojący komunikat, że do Pacjentów telefonuje firma podszywająca się pod Trzebnickie Centrum Medyczne ZDRÓJ (przychodnia rejonowo- specjalistyczna) i proponuje bezpłatny, 45 minutowy masaż w domu Pacjenta, rzekomo finansowany dzięki Dotacjom Unijnym.

Pragniemy poinformować, że nie prowadzimy bezpłatnych masaży w domach Pacjentów ze środków unijnych. Opieka rehabilitacyjna, którą udzielamy związana jest z umową jaką zawarliśmy z Narodowym Funduszem Zdrowia i podlega procedurze dyktowanej przez Narodowy Fundusz. Bez naszej wiedzy i zgody firma wykorzystała nazwę naszej przychodni, oraz nazwiska naszych pracowników.

W związku z powyższym nie ponosimy odpowiedzialności za oferowane masaże. Nie wiemy czy osoba masująca posiada odpowiednią wiedzę i kwalifikacje. Przestrzegamy Państwa przed nieuczciwymi praktykami służącymi manipulacji i chęci uzyskania korzyści majątkowych związanych z rzekomym świadczeniem usług masażu.

Prezes TCM ZDRÓJ
Anna Imielska