Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Boisko Szkoły Podstawowej nr 3 będzie zmodernizowane

W środę 2 lipca w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy odbyło się otwarcie ofert na modernizację boiska wielofunkcyjnego, boiska piłkarskiego i urządzeń lekkoatletycznych przy Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebnicy. Do urzędu wpłynęły dwie oferty. BUD–ZIEM Sp. z o.o. z Pszenna zaproponowała kwotę ofertową brutto w wysokości 1 510 000,00 zł, natomiast Budmel – Korty Boiska Sportowe, Tadeusz Molus z Trzebnicy – 1 393 590,00 zł.

Zadanie obejmuje przebudowę i modernizację szkolnego kompleksu sportowego. Po jego zakończeniu uczniowie będą mogli korzystać z boiska wielofunkcyjnego z nawierzchnią poliuretanową, obejmującego dwa pełnowymiarowe boiska do gry: w koszykówkę, siatkówkę, tenisa i piłkę ręczną, boiska piłkarskiego z trawą syntetyczną oraz z 4-torowej bieżni do biegu na 60 m, a także skoczni do skoku w dal i trójskoku. Boiska zostaną ogrodzone, a w projekcie przewidziano także elementy małej architektury, jak ławki i kosze. Wytyczone zostaną również ścieżki z kostki betonowej oraz trawnik. Z boiska wielofunkcyjnego uczniowie będą mogli korzystać od września, natomiast boisko piłkarskie ma być gotowe w listopadzie.

Szkola nr 3.jpeg
Wizualizacja komplesku sportowego, jaki powstanie przy Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebnicy.

Inwestycja ta będzie swojego rodzaju zwieńczeniem rozwoju infrastruktury w Szkole Podstawowej nr 3. Stosunkowo niedawno powstała tam nowa hala sportowa oraz stołówka z kuchnią, a także nowoczesny i spełniający najwyższe wymogi bezpieczeństwa plac zabaw dla dzieci.

- Teraz przyszedł czas na modernizację boisk sportowych oraz bieżni, znajdujących się przy szkole, do której uczęszcza ponad 600 dzieci – powiedział Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima i dodał: - Konsekwentnie i systematycznie przeprowadzamy różnego rodzaju remonty, modernizacje, rozbudowy, zakupujemy nowy sprzęt, staramy się zapewnić dzieciom z Gminy Trzebnica jak najlepsze warunki nauki i rozwoju, bo inwestycja w rozwój dzieci jest także inwestycją w rozwój całego naszego społeczeństwa – zakończył Burmistrz.

IMG_2103.jpeg
Komisja przetargowa.