Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Program wakacyjny na Trzebnickiej Wyspie

Już dziś Gmina Trzebnica zaprasza wszystkie chętne dzieciaki na wspaniałą zabawę pełną przygód w ramach wakacji na trzebnickiej wyspie i na stawach trzebnickich!

Okres wakacji, to czas beztroskiej zabawy i wypoczynku dla młodych mieszkańców Gminy Trzebnica. Dzieci, które nie wyjadą poza miasto, nie muszą swojego wolnego czasu spędzać w domu przed komputerem czy telewizorem... Od rana do popołudnia mogą uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach organizowanych przez TCKiS. W programie nie zabraknie zajęć z różnych dziedzin kultury tj. film, teatr, muzyka, plastyka... Animatorzy przeniosą dzieci w piracki świat, na wyspę skarbów kultury oraz zaproszą do wakacyjnej przygody. Stawiamy na ciekawe programy animacyjne ale również na wakacyjną zabawę. Zapewniamy wszystko co jest fascynujące, odkrywcze i bezpieczne dla dzieci, z uszanowaniem ich indywidualnych potrzeb.

  PLAKAT WAKACYJNY 2014..jpeg

Więcej informacji na stronie TCKIS