Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Półkolonie w Trzebnickim Parku Wodnym ZDRÓJ

Ciekawa i bogata oferta spędzenia ferii zimowych z Trzebnickim Parkiem Wodnym „ZDRÓJ” spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Odbyły się dwa turnusy, podczas których dzieci codziennie miały zajęcia z pływania oraz zabawy w aquaparku, ciekawe spotkania, wycieczki oraz smaczne wyżywienie – wszystko zapewnione przez organizatorów.

Dzieci, które uczestniczyły w półkoloniach w „ZDROJU” doświadczyły wielu wrażeń. Zarówno w pierwszym, jak i drugim tygodniu odwiedziły Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimę w Urzędzie Miejskim. Po krótkim spotkaniu, na którym mali goście otrzymali słodkości oraz upominki, zostali oprowadzeni po urzędzie. Kolejnym punktem programu była wizyta w siedzibie Straży Miejskiej w Trzebnicy. Natomiast po powrocie na basen, Inspektor Anna Cisak ze Straży Miejskiej przeprowadziła z uczestnikami półkolonii pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych oraz dnia codziennego, a także szereg zabaw, gier i zagadek, które pozwolą dzieciom na utrwalenie zdobytych wiadomości. Dzieci uczestniczyły także w bitwie śnieżnej podczas spaceru po Lesie Bukowym, oraz w wycieczce do kina. Jeździły także na łyżwach na trzebnickim lodowsku. Jednak największą atrakcją dla najmłodszych okazało się zwiedzanie podbasenia.

Oferta spędzenia ferii zimowych dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Trzebnica była w tym roku bardzo bogata – zarówno od strony kulturalnej jak i sportowej – przygotowana przez Centrum Kultury i Sportu oraz Trzebnicki Park Wodny „ZDRÓJ”.

 IMG_1249.jpeg
Dzieci uczestniczące w półkoloniach organizowanych przez Trzebnicki Park Wodny "ZDRÓJ" odwiedziły Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimę.

IMG_1312.jpeg 
Dzieci zostały oprowadzone po Urzędzie Miejskim w Trzebnicy.

DSC04630.jpeg

Codziennie odbywały się zajęcia z pływania w trzebnickim aquaparku.

DSC04945.jpeg 
Wizyta w podbaseniu okazała się jedną z największych atrakcji półkolonii.

DSC04803.jpeg 
Program półkolonii przewidywał aktywne spędzanie czasu, w tym zabawy w Lesie Bukowym.

DSC04662.jpeg 
Dzieci miały także okazję zobaczyć auto Straży Miejskiej w Trzbenicy oraz uczestniczyć w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa dnia codziennego.

DSC04568.jpeg 
Zwiedzanie siedziby Straży Pożarnej w Trzebnicy dostarczyło dzieciom wielu atrakcji.