• EN
  • DE

Dzień Dziecka w Trzebnicy – Finał Trzebnickich Dni Rodziny

Wydarzenia Trzebnickich Dni Rodziny trwały od 24 maja do 1 czerwca. Finał odbył się między Trzebnickimi Stawami. Najpierw maszerowaliśmy w II Trzebnickim Marszu Rodzinnym, by później korzystać z atrakcji zbudowanego z okazji Dnia Dziecka Rodzinnego Miasteczka. A niespodzianek, gier, zabaw i smakołyków dla najmłodszych tego dnia nie brakowało.

Oficjalne świętowanie rozpoczęło się od kolorowego Marszu Rodzinnego, który wyruszuł spod Trzebnickiego Parku Wodnego ZDRÓJ

IMG_8892.jpeg

dzień dziecka (31 of 187).jpeg

IMG_8947.jpeg

Były dmuchańce, wielkie piłkarzyki, ściana wspinaczkowa, malowanie twarzy oraz liczne konkursy i zabawy. W trakcie imprezy dzieci mogły liczyć również na lody, soczki, watę cukrową i popcorn. Wszystkie atrakcje tego dnia były dostępne za darmo.

IMG_9096.jpeg

 dzień dziecka (53 of 187).jpeg

IMG_9039.jpeg

IMG_8973.jpeg

W tym roku należało przebrać się za rodzinę Super Kota. Wręczono nagrody w kategoriach: Najładniejsza kotka, Najładniejszy Kotek i Kocia Rodzina.

IMG_9373.jpeg

IMG_9363.jpeg

IMG_9341.jpeg

IMG_9345.jpeg


Podczas imprezy nagrodzeni zostali również zwycięzcy Rodzinnego Festiwalu Gier Planszowych o Nagrodę Burmistrza Gminy Trzebnica.

IMG_9302.jpeg

IMG_9310.jpeg


Wręczono również nagrodę ufundowaną przez EMVIT za odwiedzenie stoisk rodzinnych w miasteczku.

IMG_9392.jpeg

Rano odbyły się spławikowe zawody wędkarskie zorganizowane we współpracy Burmistrza Marka Długozimy i Polskiego Związku Wędkarskiego koła nr 23 w Trzebnicy. Nagrody wręczono na wyspie.

dzień dziecka (3 of 187).jpeg

dzień dziecka (6 of 187).jpeg

Późnym popołudniem na scenie pojawił się Joszko Broda ze swoim zespołem Dzieci z Brodą. Zanim jednak zabrzmiały pierwsze słowa dziecięcych piosenek, muzyk poprowadził krótkie warsztaty i zaprezentował m.in. jak wyglądają stare, polskie instrumenty. Udowodnił także, że zarówno zwykły liść, jak i słomka mogą wydawać naprawdę piękne dźwięki.

IMG_9441.jpeg

IMG_9464.jpeg

IMG_9481.jpeg

Sponsorzy atrakcji : Cukiernia Beza, Ad Veno (Kulik) i Intermarche. Sklep Heko i ValdiPodstrona jest w trakcie wypełniania.

Więcej zdjęć na stronie Trzebnicy na facebooku:
Galeria 1
Galeria 2