Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Robocza narada w sprawie postępu prac przy budowie Szkoły Muzycznej

W budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 odbyła się robocza narada dotycząca omówienia postępów przy budowie Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia w Trzebnicy. Na zaproszenie burmistrza Marka Długozimy w spotkaniu udział wzięli wykonawcy Szkoły Muzycznej oraz pracownicy Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego.

Za prowadzone prace odpowiadają 4 firmy – „DUD-BUD” z Tarnowa, „Stolarstwo Ogólne Zygmunt Maleszka” z Dobroszyc, „P.U.H. STYROBUD Sp. z o.o z Wilczyna” i Daniel Peciak z Chomęcic. Prace zostały podzielone na 5 zadań. Przedstawiciele wykonawców wraz z burmistrzem oraz pracownikami Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego, wizytowali również teren budowy, omawiając harmonogram prowadzenia kolejnych prac.

Wcześniej równolegle z procedurą wyboru wykonawców prac budowlanych, burmistrz Marek Długozima podpisał aneks do umowy z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdanem Zdrojewskim umożliwiającym uruchomienie nowej placówki edukacyjnej w roku szkolnym 2014/2015. Oznacza to, że już od września tego roku, swoje pierwsze dni działalności rozpocznie Szkoła Muzyczna w Trzebnicy.

SAM_9969.jpeg

SAM_9965.jpeg

SAM_9950.jpeg

SAM_9930.jpeg