Wniosek o preferencyjny zakup węgla - dowiedz się więcej  |  Godziny pracy Urzędu Miejskiego w Trzebnicy: PON. WT. CZW.: 7:30-15:30  ŚR.: 7:30-16:00  PT.: 7:30-15:00   

  • EN
  • DE
  • UA

Robocza narada w sprawie postępu prac przy budowie Szkoły Muzycznej

W budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 odbyła się robocza narada dotycząca omówienia postępów przy budowie Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia w Trzebnicy. Na zaproszenie burmistrza Marka Długozimy w spotkaniu udział wzięli wykonawcy Szkoły Muzycznej oraz pracownicy Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego.

Za prowadzone prace odpowiadają 4 firmy – „DUD-BUD” z Tarnowa, „Stolarstwo Ogólne Zygmunt Maleszka” z Dobroszyc, „P.U.H. STYROBUD Sp. z o.o z Wilczyna” i Daniel Peciak z Chomęcic. Prace zostały podzielone na 5 zadań. Przedstawiciele wykonawców wraz z burmistrzem oraz pracownikami Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego, wizytowali również teren budowy, omawiając harmonogram prowadzenia kolejnych prac.

Wcześniej równolegle z procedurą wyboru wykonawców prac budowlanych, burmistrz Marek Długozima podpisał aneks do umowy z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdanem Zdrojewskim umożliwiającym uruchomienie nowej placówki edukacyjnej w roku szkolnym 2014/2015. Oznacza to, że już od września tego roku, swoje pierwsze dni działalności rozpocznie Szkoła Muzyczna w Trzebnicy.

SAM_9969.jpeg

SAM_9965.jpeg

SAM_9950.jpeg

SAM_9930.jpeg