• EN
  • DE

Budowa nowego skrzydła przychodni rozpoczęta

Zakończyły się prace rozbiórkowe na placu budowy nowej gminnej przychodni zwdrowia TCM Zdrój, tym samym rozpoczęto prace związane z powstaniem nowego skrzydła budynku. Wylane zostały ławy pod fundamenty, a na terenie inwestycji pojawił się dźwig.

Praca przy modernizacji przychodni wre. W najbliższym okresie zostanie rozebrany łącznik spajający budynek Powiatowego Urzędu Pracy ze starym budynkiem gminnej przychodni. Pozwoli to na nowe zagospodarowanie terenu przychodni w sposób przyjazny dla pacjentów oraz petentów UP, a także na powstanie dodatkowych miejsc parkingowych, tak potrzebnych w tym rejonie miasta.

Dodatkowe miejsca parkingowe pojawią się również przed frontem nowego skrzydła budynku. W rozbudowanej i zmodernizowanej przychodni zdrowia znajdą się specjalistyczne gabinety wraz z nowoczesnym wyposażeniem, pomieszczeniami rehabilitacyjnymi, przestrzenią dostosowaną dla potrzeb osób niepełnosprawnych, jak i kącikiem bezstresowego oczekiwania, wydzielonym dla dzieci.

Rozbudowa obiektu pozwoli na zatrudnienie kolejnych specjalistów, takich jak np. kardiolog, diabetolog czy neurolog. Planowane zakończenie prac to czerwiec 2016 roku.

1.jpeg
Ruszył proces wylewania ław pod fundamenty nowego skrzydła budynku.

2.jpeg
W tle widoczny łącznik, którego rozbiórka pozwoli na powstanie dodatkowych miejsc parkingowych.

3.jpeg
Budynek starej przychodni – zakończono rozbiórkę, teraz czas na modernizację.