Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Spotkanie z wiceministrem i seans filmowy

W niedzielę, 11 maja, w Trzebnickim Centrum Kultury i Sportu wyświetlono film "80 milionów" Waldemara Krzystka. Wstęp na seans był bezpłatny. Przed projekcją filmu odbyło się spotkanie z Wiceministrem Administracji i Cyfryzacji Stanisławem Huskowskim – kandydatem do Parlamentu Europejskiego.

Podczas spotkania burmistrz Marek Długozima powiedział: - Trzebnica jest dzisiaj w bardzo ważnym momencie. Potrzebujemy kontynuacji zarówno innowacyjnych rozwiązań, jak i działań podnoszących atrakcyjność naszego regionu, dlatego szukamy funduszy na te inwestycje. Wiele udało nam się już osiągnąć. Budowa kompleksu basenowego przy ul. Leśnej, rewitalizacja rynku i budowa deptaka oraz ich wyposażenie w system monitoringu to tylko przykłady inwestycji, które powstały dzięki funduszom unijnym. To w Brukseli zapadają decyzje o unijnych pieniądzach, potrzebnych dla sukcesu naszego miasta. Ze Staszkiem znamy się od wielu lat. Jest nie tylko legendą Solidarności, ale przede wszystkim człowiekiem stąd, z Dolnego Śląska. Wierzę, że jego wiedza i doświadczenie mogą przynieść Trzebnicy wiele dobrego, z takimi osobami warto współpracować!

DSCF8010.jpeg
Od prawej: Wiceminister Administracji i Cyfryzacji Stanisław Huskowski, Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, Przewodniczący Rady Miejskiej Mateusz Stanisz.