Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Ruszył remont ul. Teatralnej

Trwa remont ulicy Tetralnej, prace prowadzi firma Gembiak-Mikstacki Sp.j,. W skład prac wchodzić będą między innymi roboty przygotowawcze, rozbiórkowe i budowlane takie jak: zerwanie starej nawierzchni drogowej i chodników, wymiana sieci wodociągowej wraz z przykanalikami, wykonanie chodników i zjazdów z kostki betonowej, wymiana słupów oświetleniowych, montaż energooszczędnego oświetlenia.

Remont będzie prowadzony w dwóch etapach. Etap pierwszy to odcinek od ulicy Polnej do ulicy Wojska Polskiego, a etap drugi to przebudowa prowadzona od ulicy Wojska Polskiego do ulicy Prusickiej. Planowany termin zakończenia prac przypada na sierpień bieżącego roku.

- Po raz kolejny przeprowadzimy kompleksową modernizację ulicy, czyli nie tylko wymienimy nawierzchnię drogi i chodników, ale również zmodernizujemy sieć wodno-kanalizacyjną oraz zamontujemy nowe oświetlenie. Tym samym zyskamy kolejną, całościowo odremontowaną ulicę, która z pewnością zmieni na lepsze oblicze tego fragmentu miasta – powiedział burmistrz Marek Długozima.

IMG_5033.jpeg
Postęp prac kontrolował burmistrz Marek Długozima wraz z Sekretarzem Gminy Trzebnica Danielem Buczakiem.

IMG_5035.jpeg

Zobacz więcej zdjęć z inwestycji