Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Zwycięzcy konkursu na list-opowieść do Super Kota

Zwycięzcy konkursu na list- opowieść do Super Kota zostali nagrodzeni. We wtorek, 1 kwietnia - i to nie prima aprilis - w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy odbyło się spotkanie zwycięzców konkursu z Burmistrzem Gminy Trzebnica Markiem Długozimą. Dzieci przywitał na początku spotkania sam Super Kot. Tak, tak - pojawił się uśmiechnięty, wesoły i co najważniejsze - przyniósł też nagrody, które wspólnie z burmistrzem wręczał laureatom. Każdy mógł go pogłaskać po lśniącym futerku, porozmawiać z nim i zrobić sobie wspólne zdjęcie.

- Nie miałam pojęcia o tym, że syn bierze udział w konkursie na list-opowieść do Super Kota. Dowiedziałam się dopiero jak został laureatem. Uważam, że konkurs kierowany do dzieci, to bardzo dobry sposób na zachęcenie ich, żeby miały swój udział w tworzeniu wizerunku miasta. Niedawno przeprowadziliśmy się do Trzebnicy, jednak to nie przeszkodziło Kubie wziąć udział w konkursie. Myślę, że wiedza syna o tym mieście bierze się stąd, że bardzo nam się tu podoba - powiedziała Małgorzata Stefańska- mama jednego z laureatów.

Na zakończenie spotkania Burmistrz Marek Długozima jeszcze raz podziękował wszystkim za przybycie i powiedział: - Gratuluję Wam udziału w konkursie. Wszystkie listy są pięknie i starannie wykonane. Doceniam Waszą pracę i podziwiam wiedzę na temat Trzebnicy, bo przypomnę, że prace musiały zawierać wątki z historii miasta, gminy, dotyczyć zabytków czy sławnych trzebniczan. Gratuluję również rodzicom tak wspaniałych i zdolnych pociech, bo to Wy jesteście pierwszymi rzeźbiarzami ich postaw i charakterów.

Wystawę prac dzieci nagrodzonych w konkursie można oglądać w holu Urzędu Miejskiego w Trzebnicy do 11 kwietnia. Przypomnijmy, że konkurs skierowany był do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Gminy Trzebnica w trzech kategoriach: A - przedszkola, B - szkoły podstawowe, klasy I-III, C - szkoły podstawowe, klasy IV-VI, a jego organizatorem był Burmistrz Marek Długozima.

Oto laureaci w poszczególnych kategoriach:

Przedszkola:
- Dawid Karyś
- Jakub Stefański
- Nadia Cichy

Szkoły Podstawowe kl. I – III:
- Borys Dmytrowski
- Nikola Skotniczna
- Gabryś Miś
- Jakub Widzisz

Szkoły Podstawowe kl. IV - VI:
- Julia Chabza
- Kasia Kołodyńska
- Aleksandra Poprawa

 

Wiadomość od Super Kota do dzieci:

 

Trzebnica, dn. 03.04.2014 r.

Serwus moi pomocnicy!

Zrobiliście mi ogromną niespodziankę przybywając tak licznie na spotkanie z Panem Burmistrzem i ze mną. Mam nadzieję, że miło spędziliście czas w Urzędzie Miejskim. Jeszcze raz dziękuję Wam za to, że wzięliście udział w konkursie na list–opowieść do mnie i za to, że mnie odwiedziliście. Mam nadzieję, że będziecie do mnie pisać listy - nie tylko na konkurs, a ja postaram się odpisać. Nie zapominajcie o podawaniu swoich adresów i podpisywaniu się!

Do zobaczenia!

Super Kot
 

IMG_1694.jpeg
Dzieci wraz z rodzicami przywitał Super Kot i zaprosił do sali, w której wręczane były nagrody.

IMG_1745.jpeg
Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima wręczył nagrody wszystkim wyróżnionym dzieciom oraz złożył gratulacje rodzicom.

IMG_1735.jpeg
W konkursie udział brały dzieci z przedszkoli raz szkół podstawowych.

IMG_1773.jpeg
Pamiątkowe zdjęcie laureatów.

IMG_1778.jpeg
Pamiątkowe zdjęcie lauratów wraz z rodzicami.

IMG_1788.jpeg
Gdy nagrody zostały wręczone, wszyscy chętnie oglądali wszystkie prace wyróżnione w konkursie. Wystawa prac znajduje się do 11 kwietnia na parterze Urzędu Miejskiego.