Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Gratulacja dla Tomka Kowalskiego

W Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie Burmistrza Marka Długozimy z Tomkiem Kowalskim. Burmistrz pogratulował trzebniczaninowi z Marcinowa udanego debiutu scenicznego, wręczając mu na tą okoliczność pamiątkowy list. Spotkanie było także okazją do omówienia planów i pomysłów odnośnie współpracy na najbliższy rok.

Tomasz Kowalski w 2012 roku odniósł pierwszy, ogromny sukces – wygrał program Must Be The Music. Niecałe 2 lata później sięga po coś więcej, niż tylko muzyka. Dostaje główną rolę w spektaklu „Skazany na bluesa” w Teatrze Śląskim w Katowicach. Wciela się w postać Ryszarda Riedla, legendarnego wokalisty grupy Dżem, zbierając za swoją kreację liczne głosy uznania i pochwały od znawców sztuki teatralnej.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Tomkiem Kowalkim

IMG_1366.jpeg
Od Lewej: Naczelnik Wydziału Promocji Jakub Szurkawski, Tomasz Tomasz "Kowal" Kowalski, Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, Piotr Zdybek, Tomasz Nowacki, Sekretarz Daniel Buczak.

list grat.jpeg