Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Gratulacja dla Tomka Kowalskiego

W Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie Burmistrza Marka Długozimy z Tomkiem Kowalskim. Burmistrz pogratulował trzebniczaninowi z Marcinowa udanego debiutu scenicznego, wręczając mu na tą okoliczność pamiątkowy list. Spotkanie było także okazją do omówienia planów i pomysłów odnośnie współpracy na najbliższy rok.

Tomasz Kowalski w 2012 roku odniósł pierwszy, ogromny sukces – wygrał program Must Be The Music. Niecałe 2 lata później sięga po coś więcej, niż tylko muzyka. Dostaje główną rolę w spektaklu „Skazany na bluesa” w Teatrze Śląskim w Katowicach. Wciela się w postać Ryszarda Riedla, legendarnego wokalisty grupy Dżem, zbierając za swoją kreację liczne głosy uznania i pochwały od znawców sztuki teatralnej.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Tomkiem Kowalkim

IMG_1366.jpeg
Od Lewej: Naczelnik Wydziału Promocji Jakub Szurkawski, Tomasz Tomasz "Kowal" Kowalski, Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, Piotr Zdybek, Tomasz Nowacki, Sekretarz Daniel Buczak.

list grat.jpeg