Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Wsparcie dla policji

Współpraca pomiędzy Gminą Trzebnica a Komendą Policji w Trzebnicy odbywa się na wielu płaszczyznach i obszarach. Tym razem, Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima przekazał na ręce Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy Marka Bugajskiego komputer, który wesprze działania trzebnickiej policji.

18 marca w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy odbyło się spotkanie, podczas którego burmistrz Marka Długozima przekazał Komendantowi Markowi Bugajskiemu zestaw komputerowy, który ma wesprzeć działania prowadzone przez funkcjonariuszy policji. Warto dodać, że decyzją burmistrza z budżetu Gminy Trzebnica współfinansowano także wydruk puzzli dla dzieci z wizerunkiem Komisarza Lwa, które zostaną wykorzystane podczas zajęć prewencyjnych o bezpieczeństwie, jakie funkcjonariusze policji prowadzą w przedszkolach i szkołach (więcej).

Komendant, dziękując za wsparcie podkreślił, że tego typu pomoc ze strony gminy bardzo usprawnia realizację zadań podejmowanych przez policję i przyczynia się do ciągłego podnoszenia skuteczności działań.

DSC_0995_małe.jpeg
Od lewej: Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, Naczelnik Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich Iwona Durbajło, Informatyk Urzędu Miejskiego Paweł Karlikowski, Komendant Powiatowy Policji Marek Bugajski.