Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Otwarcie ofert na budowę Szkoły Muzycznej

W wtorek 4 marca w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy odbyło się otwarcie ofert na realizację inwestycji pn. „Zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej Jednostek Samorządu Terytorialnego - Szkoła Podstawowa Nr 2 i Szkoła Muzyczna I i II stopnia - roboty wykończeniowe”. Inwestycja ta została podzielona na pięć niezależnych od siebie zadań, oferenci mogli zgłaszać się do każdego zadania oddzielnie. Do urzędu wpłynęło 10 ofert.

- Cieszy mnie ogromnie, że do urzędu wpłynęło wiele ofert, na drugi etap inwestycji, jakim po otwarciu nowej Szkoły Podstawowej nr 2 będzie dokończenie budowy Szkoły Muzycznej. Taka ilość oferentów, daje nam praktycznie pewność pozytywnego zakończenia prac i tego, że już we wrześniu spotkamy się na otwarciu nowej szkoły. - powiedział burmistrz Marek Długozima komentując otwarcie ofert.

I tak poszczególne zadania obejmują:

-Zadanie I – Roboty ogólnobudowlane, w tym roboty rozbiórkowe, budowlane w piwnicy, wzmocnienie istniejących stropów, ścian, sufitów, posadzek, wykonanie stolarki drzwiowej. Roboty termomodernizacyjne. Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne. Najniższą ofertę na to zadanie złożyła firma: Przedsiębiorstwo Budowlane „TOM-Bud” Tomasz Hryniszak, ul. Obrońców Lwowa 4, Leszno.

-Zadanie II – Przedmiotem zadania 2 jest dostawa i montaż okien zewnętrznych wraz z parapetami wewnętrznymi oraz drzwi wejściowych głównych. Najniższą ofertę na to zadanie złożyła firma: Stolarstwo Ogólne Zygmunt Maleszka, ul. 3-go Maja 17, Dobroszyce.

-Zadanie III – Przedmiotem zadania 3 jest przeprowadzenie remontu istniejących zabytkowych biegów schodowych i balustrad na klatce schodowej budynku Szkoły Muzycznej. Najniższą ofertę na to zadanie złożyła firma: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Handlowe STYROBUD Sp. z o.o. Wilczyn, ul. Obornicka 24.

- Zadanie IV – Przedmiotem zadania jest wykonanie loggii, a także elewacji budynku oraz roboty wykończeniowe schodów wejściowych głównych do budynku Szkoły Muzycznej. Najniższą ofertę na to zadanie złożyła firma: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Handlowe STYROBUD Sp. z o.o. Wilczyn, ul. Obornicka 24.

-Zadanie V – przedmiotem zadania jest wykonanie instalacji elektrycznej w tym montaż instalacji oświetleniowej, oddymiania, radiowęzła, instalacji okablowania strukturalnego, instalacji wyrównawczych, uziemiającej i odgromowej. Najniższą ofertę na to zadanie złożyła firma:Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Handlowe STYROBUD Sp. z o.o. Wilczyn, ul. Obornicka 24.
 

IMG_9975.jpeg
W otwarcu ofert uczestniczył burmistrz Marek Długozima, sekretarz gminy Daniel Buczak, naczelnik Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego Zbigniew Zarzeczny oraz pracownicy Wydziału Techniczno Inwestycyjnego
IMG_9978.jpeg
Oferenci
IMG_9262.jpeg
Plac budowy