Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Współpraca z policją

W ramach współpracy z Komendą Policji w Trzebnicy, Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima zdecydował o przekazaniu dofinansowania na wydanie specjalnych puzzli dla dzieci z wizerunkiem Komisarza Lwa. Układanki zostaną wręczone przedszkolakom i uczniom klas nauczania wczesnoszkolnego w ramach zajęć z funkcjonariuszami policji, poświęconych bezpieczeństwu.

27 lutego, w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie z burmistrzem Marekiem Długozimą, podczas którego Komendant Komendy Policji w Trzebnicy Marek Bugajski wraz z Naczelnikiem Wydziału Prewencji Krzysztofem Talarczykiem podziękowali za przekazane dofinansowanie oraz zaprezentowali efekt końcowy – puzzle z Komisarzem Lwem. Będą one pomocne przy prowadzeniu zajęć z dziećmi.

Warto dodać, że trzebnicka Straż Miejska także prowadzi działania profilaktyczne i edukacyjne z dziećmi i młodzieżą z placówek oświatowych Gminy Trzebnica. Inicjatywy te często wspierane są wizerunkiem Super Kota – maskotki Trzebnicy, który w czapce oraz odblaskowej kamizelce Straży Miejskiej spotyka się z najmłodszymi i wraz z funkcjonariuszami naucza o zasadach bezpieczeństwa.

IMG_9265_małe.jpeg
Od lewej: Naczelnik Wydziału Prewencji Krzysztof Talarczyk, Komendant Marek Bugajski, burmistrz Marek Długozima.

komisarzLew.jpeg
Okładka puzzli dla dzieci z Komisrzem Lwem i panoramą Trzebnicy