Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Przetarg na remont ul. Teatralnej ogłoszony!

W piątek, 17 stycznia 2014, Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima ogłosił przetarg na długo oczekiwany remont ul. Teatralnej. Planowany termin zakończenia prac przypada w sierpniu br. To dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców, a w szczególności tych, którzy mieszkają w jej okolicach i od wielu lat zmagają się z dziurawą i zniszczoną nawierzchnią.

Jak mówi burmistrz Marek Długozima: Po raz kolejny przeprowadzimy kompleksową modernizację ulicy, czyli nie tylko wymienimy nawierzchnię drogi i chodników, ale również zmodernizujemy sieć wodno-kanalizacyjną oraz zamontujemy nowe oświetlenie. Tym samym zyskamy kolejną, całościowo odremontowaną ulicę, która z pewnością zmieni na lepsze oblicze tego fragmentu miasta.

O postępach prac przy realizacji tego zadania będziemy Państwa na bieżąco informować.

 ul Teatralna 2.jpeg
Stara i dziurawa nawierzchnia ul. Teatralnej zostanie do sierpnia br. kompleksowo wyremontowana wraz z chodnikami, siecią wodno-kanalizacyjną i oświetleniem.