Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Napisz list do Super Kota

Rusza kolejny konkurs z Super Kotem. Tym razem dzieci zapraszamy do napisania listu-opowieści do Super Kota. Mamy nadzieję, że uda Wam się opowiedzieć naszemu Kotu o wspaniałej historii miasta i regionu, a także o słynnych postaciach. List należy wrzucić do specjalnej skrzynki, która znajduje się tuż przy nowym mieszkańcu deptaka, przy Mruczysławie.

Burmistrz Gminy Trzebnica ogłasza konkurs na najciekawszy list-opowieść do Super Kota. Konkurs skierowany został do dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Gminy Trzebnica w 3 kategoriach: A-przedszkola, B-szkoły podstawowe klasy I-III, C-klasy IV-VI. Autor może napisać i zgłosić jeden list. Dopuszczalne jest napisanie listu przez dorosłego za najmłodszych, którzy nie potrafią pisać, jednak treść musi być dopasowana do wieku uczestnika.

Tematem konkursu jest napisanie listu-opowieści do Super Kota – maskotki Gminy Trzebnica z pomysłową opowieścią zawierającą wątki z historii miasta i gminy, zabytkami lub sławnymi trzebniczanami. Prace konkursowe powinny zawierać napisany list (max. strona A4) w zaadresowanej małej kopercie. List należy wrzucić do skrzynki Super Kota na nowym deptaku przy ul. Daszyńskiego koło rzeźby Mruczysława.

Konkurs rozpoczyna się 10 stycznia i trwa do końca zbliżających się ferii tj. do 2 marca. Najwyżej ocenione zostaną listy-opowieści, zawierające pomysłowo napisane krótkie historie z zawartymi w niej wątkami dotyczacymi historii miasta i gminy, znanymi zabytkami czy sławnymi trzebniczanami. Ocenie podlegać będą również szkice lub rysunki pod warunkiem, że będą zawarte w treści konkursowego listu-opowieści lub wykonane zostaną na kopercie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy w pisanie listów do Super Kota.

Regulamin konkursu

list-opowieść_do_Super_Kota_małe (1).jpeg

mruczysław_na_deptaku_www.jpeg