Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Plac zabaw w Koczurkach

W kolejnym sołectwie, spośród 41, jakie wchodzą w skład Gminy Trzebnica, powstał nowoczesny, kolorowy i bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Miejsce to zawiera zestaw zabawowy i zręcznościowy, huśtawki, karuzelę oraz piaskownicę. Podłoże wysypano piaskiem, a cały plac jest ogrodzony. Obok placu zabaw zamontowano także wiatę, kosze na śmieci oraz ławeczki. Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe APIS.

W pobliżu placu zabaw powstanie równie ważne miejsce spotkań i integracji mieszkańców Koczurek - świetlica, która podobnie jak w Komorowie zostanie zbudowana od podstaw.

Bradzo cieszymy się, że w naszej miejscowości powstał nowy i piękny plac zabaw dla dzieci. – mówi Sołtys Koczurek Stanisław Jakusek i dodaje – Myślę, że będzie to miejsce spotkań kilku pokoleń, zarówno dzieci, jak i ich rodziców i dziadków. Obok placu są ławeczki i miejsce zadaszone pod wiatą, z czego wszyscy są zadowoleni. Teraz przed nami realizacja zapowiedzianej przez burmistrza Marka Długozimę kolejnej inwestycji, równie ważnej dla Koczurek – budowa nowej świetlicy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę decyzję i nie możemy się już doczekać jej otwarcia!

SAM_9365.jpeg