Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Podziękowania dla Burmistrza Gminy Trzebnica

Spółdzielnia Socjalna Bawiland przekazała podziękowania dla Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy za organizację warsztatów nordic walking i I Otwartych Mistrzostw Gminy Trzebnica w Nordic Walking, które odbyły się 9 i 10 listopada. Kolejne wspólne projekty, to zawody nordic walking dla szkół oraz Puchar Polski w Trzebnicy!

Pełnomocnik Polskiej Federacji Nordic Walking Arkadiusz Kozak i Jadwiga Grochowalska ze Spółdzielni Socjalnej Bawiland, instruktor nordic walking wizytowali Trzebnicę (10 grudnia), w celu obejrzenia i zmierzenia potencjalnych tras zawodów nordic walking dla szkół oraz prestiżowej i dużej imprezy sportowej - Pucharu Polski Nordic Walking.

Korzystając z okazji, w imieniu Spółdzielni Socjalnej Bawiland, Jadwiga Grochowalska przekazała piękne podziękowania dla burmistrza Marka Długozimy za owocną współpracę i organizację warsztatów i I Otwartych Mistrzostw Gminy Trzebnica w Nordic Walking.

podziękowanie www.jpeg
(kliknij, aby powiększyć)

IMG_2401.jpeg
I Otwarte Mistrzostwa Gminy Trzebnica w Nordic Walking. Od lewej: Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, Prezes Spółdzielni Socjalnej Bawiland Magdalena Grochowalska, Jadwiga Grochowalska ze Spółdzielni Socjalnej Bawiland i Instruktor nordic walking, Pełnomocnik Polskiej Federacji Nordic Walking Arkadiusz Kozak, a także Naczelnik Wydziału Promocji Agnieszka Pawlaczek. 

Poprzednie artykuły:

Weekend z nordic walking w Trzebnicy

Puchar Polski w Nordic Walking w Trzebnicy