#SzczepimySię - Gmina Trzebnica gotowa na szczepienia  |  Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus  |  Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Na trzebnickiej obwodnicy będzie bezpieczniej!

Dzięki współpracy Gminy Trzebnica z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad, trwa przebudowa newralgicznego skrzyżowania trzebnickiej obwodnicy z drogą w kierunku Marcinowa.

W ramach tej inwestycji gmina wykonała dokumentację projektową oświelenia, a GDDKiA przebudowuje drogę tworząc lewoskręty, które przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa tego skrzyżowania.

Burmistrz Gminy Trzebnica – Marek Długozima „Mając ciągle w pamięci tragiczne wydarzenia, jakie miały miejsce na tym niebezpiecznym skrzyżowaniu, podjąłem szereg działań, dzięki którym to miejsce stanie się w końcu bardziej bezpieczne. Szereg spotkań i uzgodnień z GDDKiA zaowocowało tym, że na skrzyżowaniu zostaną wykonane lewoskręty, a cały newralgiczny obszar będzie odpowiednio oświetlony. Mam nadzieję, że te działania zminimalizują ryzyko wystąpienia kolejnych przykrych zdarzeń, do których często w tym miejscu dochodziło”.

 

SAM_0824.jpeg SAM_0823.jpeg SAM_0821.jpeg

SAM_0819.jpeg SAM_0817.jpeg