Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Ruszył II etap remontu ul. Daszyńskiego


Równolegle z budową deptaka przy ul. Daszyńskiego, ruszył kolejny etap remontu tej ulicy, na odcinku od skrzyżowania z Obrońców Pokoju do ul. Matejki, polegający na modernizacji nawierzchni i sieci wodno-kanalizacyjnej, budowie miejsc parkingowych oraz chodników.


W zawiązku z prowadzonymi na tym odcinku pracami, chwilowo ten odcinek miasta jest nieprzejezdny. Po zakończeniu prac w tym obszarze, ruch samochodowy zostanie ponownie przywrócony zgodnie z obowiązującym wcześniej kierunkiem. Deptak będzie kończył się zaraz przed skrzyżowaniem ul. Daszyńskiego z Obrońców Pokoju.

W związku z tymczasową zmianą ruchu drogowego, spowodowaną remontem, prosimy o ostrożność i baczne obserwowanie znaków drogowych.

IMG_2949.jpeg

IMG_2931.jpeg

 

Postęp prac przy deptaku:

IMG_2924.jpeg
Wypełnianie wolnych przestrzeni ciemną kostką

IMG_2911.jpeg
Przebieg prac regularnie nadzoruje burmistrz Marek Długozima

IMG_2920.jpeg
Nowe miejsca parkingowe