Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Przedszkolaki w PIT

Dzieci z Przedszkola nr 2 w Trzebnicy odwiedziły Punkt Informacji Turystycznej, przynosząc piękne prace plastyczne przedstawiające Maskotkę Trzebnicy - Super Kota. Były słodkości, wierszyki, dużo uśmiechów i... niespodzianka!

Przedszkolaki zostały ciepło przywitane przez Naczelnik Wydziału Promocji Agnieszkę Pawlaczek oraz Joannę Rafalską – pracownika Punktu Informacji Turystycznej. To od nich dzieci dowiedziały się na czym polega praca w takim miejscu, czego turyści i mieszkańcy mogą się dowiedzieć w punkcie. Zaprezentowały także materiały informacyjne, jakie można pobrać z punktu. Wychowankowie Przedszkola zostali także poczęstowani słodkościami i obdarowani kolorowankami z miejscami Trzebnicy.

Dziękując za spotkanie, dzieci wyrecytowały wierszyki oraz przekazały piękne rysunki, przedstawiające Maskotkę Trzebnicy – Super Kota. Nagle zza drzwi wyłonił się Super Kot, co spowodowało falę krzyku radości wśród dzieci. Nie zabrakło też pamiątkowego zdjęcia na koniec spotkania i wielu serdecznych uśmiechów.

IMG_0021.jpeg
Punkt Informacji Turystycznej w Trzebnicy odwiedziły dwie grupy dzieci z Przedszkola nr 2.

IMG_0039.jpeg
Wychowankowie Przedszkola przyniesli piękne rysunki z Super Kotem - Maskotką Trzebnicy.

IMG_0053.jpeg
Ogromną niespodzianką dla najmłodszych było pojawienie się Super Kota.

IMG_0084.jpeg
Wszystkie rysunki przyniesione przez dzieci można obejrzeć w galerii na stronie Gminy Trzebnica na portalu społecznościowym Facebook.