Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Wizyta studyjna z województwa lubelskiego w Urzędzie Miejskim

W czwartek, 14 listopada, w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie na temat praktycznych aspektów funkcjonowania internetowego serwisu mapowego w Gminie Trzebnica. Ponad 30-osobowa delegacja z powiatów i gmin województwa lubelskiego wysłuchała kilku prelekcji. Spotkanie zorganizowano we współpracy z Europejskim Centrum Integracji i Współpracy Samorządowej „Dom Europy”.

Głównym celem realizowanego projektu jest zdobycie i upowszechnianie wiedzy nt. możliwości wykorzystania narzędzi analitycznych GIS do efektywnego zarządzania systemem usług publicznych na poziomie lokalnym. W oparciu o narzędzie GIS, w Gminie Trzebnica od 2009 roku z powodzeniem funkcjonuje serwis geotrzebnica.pl. Na spotkaniu obecni byli zaproszeni goście, przedstawiciele firmy 4GIS, CGIS oraz pracownicy Urzędu Miejskiego.

Spotkanie rozpoczął Burmistrz Gminy Trzebnica – Witam serdecznie w Trzebnicy. Cieszę się, że to nasza gmina ma zaszczyt zaprezentować Państwu funkcjonowanie i sposób wykorzystania systemu mapowego. Serwis geotrzebnica.pl jest bardzo przydatny i przejrzysty, został bardzo dobrze przyjęty przez mieszkańców, przedsiębiorców i inwestorów.

IMG_2681.jpeg

IMG_2678.jpeg

IMG_2689.jpeg