Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88     *     Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w piątek 12 czerwca 2020 r. Urząd Miejski w Trzebnicy będzie nieczynny. W zamian Urząd będzie otwarty w godz. 7:30-15:00 w sobotę 27 czerwca. Zachęcamy do korzystania w tym czasie z Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej - ePUAP.

  • EN
  • DE

Postęp prac przy ul. Daszyńskiego

Trwają intensywne prace przy remoncie ul. Daszyńskiego i budowie deptaka. Gotowe są już też nowe miejsca parkingowe przy ul. Polnej, a obecnie główne prace prowadzone są przy skrzyżowaniu ulic Daszyńskiego, Sienkiewicza i Polnej, gdzie trwają wykopy i wymiana sieci wodno-kanalizacyjnej. Jednocześnie wykładana jest kostka na miejscach parkinowych, które będą się znajdowały przed deptakiem.

Przypominamy, że w związku z pracami remontowymi przy skrzyżowaniu ulic Daszyńskiego, Sienkiewicza i Polnej, nastąpiła tymczasowa zmiana organizacji ruchu w ścisłym centrum Trzebnicy. Prosimy o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na znaki drogowe.

ĺMG_0742.jpeg
Nowy parking przy ul. Polnej jest już gotowy, trwają natomiast intensywne prace przy wymianie sieci wodno-kanalizacyjnej na remontowanym skrzyżowaniu.

ĺMG_0734.jpeg
Dodatkowe miejsca parkingowe powstają też przy ul. Daszyńskiego, przed tworzonym deptakiem. Obecnie wykładana jest kostka brukowa.

ĺMG_0774.jpeg
Burmistrz Marek Długozima, przedstawiciel wykonawcy inwestycji oraz sprzedawcy rozmawiali o nadchodzących etapach prac, ostatecznym wyglądzie wyremontowanej ul. Daszyńskiego oraz zagospodarowaniu zieleni przed sklepami i lokalami usługowymi.