Szanowni Państwo, do 31 sierpnia Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00  |  #SzczepimySię - Gmina Trzebnica gotowa na szczepienia  |  Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus  |  Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Postęp prac przy ul. Daszyńskiego

Trwają intensywne prace przy remoncie ul. Daszyńskiego i budowie deptaka. Gotowe są już też nowe miejsca parkingowe przy ul. Polnej, a obecnie główne prace prowadzone są przy skrzyżowaniu ulic Daszyńskiego, Sienkiewicza i Polnej, gdzie trwają wykopy i wymiana sieci wodno-kanalizacyjnej. Jednocześnie wykładana jest kostka na miejscach parkinowych, które będą się znajdowały przed deptakiem.

Przypominamy, że w związku z pracami remontowymi przy skrzyżowaniu ulic Daszyńskiego, Sienkiewicza i Polnej, nastąpiła tymczasowa zmiana organizacji ruchu w ścisłym centrum Trzebnicy. Prosimy o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na znaki drogowe.

ĺMG_0742.jpeg
Nowy parking przy ul. Polnej jest już gotowy, trwają natomiast intensywne prace przy wymianie sieci wodno-kanalizacyjnej na remontowanym skrzyżowaniu.

ĺMG_0734.jpeg
Dodatkowe miejsca parkingowe powstają też przy ul. Daszyńskiego, przed tworzonym deptakiem. Obecnie wykładana jest kostka brukowa.

ĺMG_0774.jpeg
Burmistrz Marek Długozima, przedstawiciel wykonawcy inwestycji oraz sprzedawcy rozmawiali o nadchodzących etapach prac, ostatecznym wyglądzie wyremontowanej ul. Daszyńskiego oraz zagospodarowaniu zieleni przed sklepami i lokalami usługowymi.