Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Ulica Solna też się zmieni!

Trwają intensywne prace przy remoncie i utworzeniu deptaka na ul. Daszyńskiego. Rozpoczęła się także budowa parkingu przy ul. Polnej, a kolejnym etapem zmian w ścisłym centrum Trzebnicy, będzie remont ul. Solnej, jako integralnej części deptaka.

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima - Ulica Solna, na odcinku od deptaka na ul. Daszyńskiego do ul. Głowackiego, zostanie przebudowana i będzie stanowiła integralną część powstającego deptaka. Obecny murek z trawnikiem zostanie usunięty, a w jego miejscu powstanie nowe oblicze tej ulicy – estetycznie ułożona kostka brukowa, ławeczki i lampy, drzewka oraz inna roślinność, a także fontanna. Realizacja tej części przedsięwzięcia jest obecnie na etapie przygotowywania dokumentów projektowych, a całość jest możliwa do wykonania dzięki odkupieniu tego obszaru od spółdzielni przez Gminę Trzebnica.

Obecny wygląd ul. Solnej:

IMG_0462.jpeg

IMG_0442.jpeg

IMG_0436.jpeg