Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego

Co zrobić z niepotrzebnym telewizorem, komputerem, a nawet lodówką? W naszej gminie trwa właśnie zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektronicznych. W mieście rozpoczęła się 6 listopada i potrwa do 13 listopada, a na wioskach ruszy 14 listopada i potrwa do 6 grudnia. Szczegółowe informacje na plakatach.

Po raz pierwszy w nowym systemie zarządzania odpadami odbywa się zbiórka odpadów elektronicznych i wielkogabarytowych. Za jej przeprowadzenie zgodnie z zapisami umowy dotyczącymi odbioru nieczystości z Gminy Trzebnica odpowiedzialny jest Trzebnicki Zakład Gospodarki Komunalnej ERGO SP. Z.O.O.

Szczegółowe dane dotyczące dni, miejsc oraz czasu trwania wystawienia poszczególnych kontenerów można znaleźć na plakatach. Zbiórka na wioskach rozpocznie się czternastego listopada w Domanowicach, Koniowie, Koniówku i Ujeźdźcu Małym, natomiast zakończy się szóstego grudnia w Malczowie, Marcinowie i Rzepatowicach.

Miejscowości gminy Trzebnica - harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych i elektronicznych (kliknij tu)

Miasto Trzebnica - harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych i elektronicznych na plakacie.


Szanowni Mieszkańcy.jpeg                                      plakat śmieci.jpeg
(kliknij, aby powiększyć)                           (kliknij, aby powiększyć)