Informujemy, że  w okresie od 1 lipca 2024 r. do 30 sierpnia 2024 r. Urząd Miejski w Trzebnicy będzie czynny w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00. Wydział Spraw Obywatelskich - Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawie skarg i wniosków przyjmuje w środy w godzinach od 14.15 do 15.15.

  • EN
  • DE
  • UA

Remonty dróg w Marcinowie i Kobylicach

W poniedziałek 24 czerwca w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy miało miejsce ważne wydarzenie szczególnie z punktu widzenia mieszkańców Marcinowa oraz Kobylic.

Została podpisana umowa na wykonanie projektów modernizacji dróg gminnych na terenie dwóch sołectw: Marcinowo i Kobylice. Projekty zostaną przygotowane przez firmę BPU Projektownia Dróg reprezentowaną przez właściciela – Huberta Jańczyka.
W spotkaniu, oprócz burmistrza Marka Długozimy wzięli udział również sołtysi tych dwóch miejscowości: Magdalena Krzan oraz Anna Majewska.
Powstający projekt obejmie przebudowę dróg gminnych w Kobylicach (ul. Leśna oraz ul. Makowa) wraz z oświetleniem oraz przebudowę dróg gminnych z oświetleniem w Marcinowie, a także przebudowę obiektu mostowego nad potokiem Włóknica w Marcinowie.