Informujemy, że  w okresie od 1 lipca 2024 r. do 30 sierpnia 2024 r. Urząd Miejski w Trzebnicy będzie czynny w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00. Wydział Spraw Obywatelskich - Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawie skarg i wniosków przyjmuje w środy w godzinach od 14.15 do 15.15.

  • EN
  • DE
  • UA

Dotacja dla Gaudii Trzebnica

We wtorek 25 czerwca burmistrz Marek Długozima spotkał się z przedstawicielami Gminnego Klubu Sportowego GAUDIA TRZEBNICA – ZDRÓJ.
Celem spotkania było podpisanie umowy o przyznaniu dotacji w wysokości 10 tys. zł, która została przeznaczona na sfinansowanie udziału w Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski w Minisiatkówce o puchar KINDER JOY OF MOVING, drużyny dziewcząt z rocznika 2012.
W imieniu klubu w spotkaniu wzięli udział – prezes Anna Kresali oraz Wojciech Kabat.

- Zawodniczki Gaudi, które po wcześniejszym zajęciu pierwszego miejsca w finale wojewódzkim, pojechały na mistrzostwa i zajęły ostatecznie 20 miejsce na 48 drużyn w kategorii „czwórek” z całej Polski, co jest wspaniałym wynikiem. Warto też zaznaczyć, że Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving to największe i najważniejsze wydarzenie siatkarskie dla dzieci i młodzieży w Polsce. Ogromnie się cieszę i gratuluję zarówno zawodniczkom, jak i trenerom tak wspaniałego sukcesu. Cieszę się, że gmina Trzebnica ma tak wspaniałe młode talenty sportowe.