Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

III miejsce dla Kuźniczyska!

Do trzeciej edycji plebiscytu organizowanego przez portal naszemiasto.pl i Gazetę Wrocławską – Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska - stanął stary młyn wodny z Kuźniczyska. W głosowaniu, które trwało do 13 września, Izba Tradycji Młynarskich z Kuźniczyska zajęła trzecią lokatę w kategorii Atrakcja Turystyczna i otrzyma pakiet reklamowy o równowartości 5 tys. zł. 18 września Państwo Gryniukowie odebrali nagrodę i certyfikat na Zamku Książ.

Izba Tradycji Młynarskich

Przyznano trzy miejsca w każdje z kategorii - baza noclegowa, atrakcja turystyczna, miejscowość, wydarzenie, agroturystyka, baza gastronomiczna. Pula nagród w plebiscycie wynosiła 100 000 złotych do wykorzystania na reklamę w tytułach prasowych i serwisach internetowych Polskapresse, w tym Gazecie Wrocławskiej, Gazecie Krakowskiej, Dzienniku Zachodnim, Głosie Wielkopolskim, Dzienniku Bałtyckim, Dzienniku Łódzkim, Expressie Ilustrowanym, Dzienniku Polskim, Kurierze Lubelskim, Naszymmiescie.pl itp.

Lista wyników

SAM_9030.jpeg
W wyniku głosowania Izba Tradycji Młynarskich z Kuźniczyska zajęła III miejsce i wygrała reklamę w prasie i inetrnecie o wartości 5 tys. zł.

SAM_9052.jpeg 
W imieniu Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy, Państwu Ewelinie i Mariuszowi Gryniuk na gali towarzyszyła Wiceburmistrz Jadwiga Janiszewska.

SAM_9025.jpeg
Kuźniczysko zajęło III miejsce w kategorii Atrakcja Turystyczna.