Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88     //    W okresie od 27 lipca do końca sierpnia Urząd Miejski będzie przyjmował interesantów od godz. 8 do 15.

  • EN
  • DE

Kuźniczysko potrzebuje naszego wsparcia!

Do konkursu zorganizowanego przez portal naszemiasto.pl i Gazetę Wrocławską stanął stary młyn wodny ze swoją Izbą tradycji młynarskich. Głosujcie codziennie do 13 września 2013 r. Obecnie Kuźniczysko zajmuje I miejsce. Pomóżmy utrzymać tę lokatę.

Pula nagród w plebiscycie wynosi 100 000 złotych do wykorzystania na reklamę w tytułach prasowych i serwisach internetowych Polskapresse, w tym Gazecie Wrocławskiej, Gazecie Krakowskiej, Dzienniku Zachodnim, Głosie Wielkopolskim, Dzienniku Bałtyckim, Dzienniku Łódzkim, Expressie Ilustrowanym, Dzienniku Polskim, Kurierze Lubelskim, Naszymmiescie.pl itp.

Jak głosować?:
I SMS-em (1 SMS – 10 głosów; brak limitów dziennych)
Wyślij SMS na numer 72355 o treści WODST.117 (koszt 2,46zł z VAT-em)

II Przez stronę www (można oddać 2 głosy dziennie)

1. Wejdź na stronę: www.mlyn.kuzniczysko.pl lub www.kuzniczysko.pl, kliknij na baner plebiscytu - przekierowuje bezpośrednio na naszą kandydaturę „Izba tradycji młynarskich – Stary młyn w Kuźniczysku” w kategorii „Atrakcja turystyczna”; Nie zapomnij o zalogowaniu się!

lub
2. Wejdź na stronę: www.gazetawroclawska.pl, niżej z prawej strony jest obrazek z napisem „Wielkie odkrywanie Dolnego Śląska”; po kliknięciu przekierowuje na stronę www.wroclaw.naszemiasto.pl z informacją o plebiscycie; wybierz kategorię „Atrakcja turystyczna” i naciśnij „Izba tradycji młynarskich – Stary młyn w Kuźniczysku”; Nie zapomnij o zalogowaniu się!

lub
3. Wejdź na stronę: www.trzebnica.naszemiasto.pl, z lewej strony jest obrazek z napisem „Wielkie odkrywanie Dolnego Śląska”; po kliknięciu przekierowuje na stronę www.wroclaw.naszemiasto.pl z informacją o plebiscycie; wybierz kategorię „Atrakcja turystyczna” i naciśnij „Izba tradycji młynarskich – Stary młyn w Kuźniczysku”; Nie zapomnij o zalogowaniu się!

Przyznane zostaną 3 nagrody w każdej z kategorii: atrakcja/oferta turystyczna, baza noclegowa, baza gastronomiczna i agroturystyka
I miejsce - pakiet reklamowy za 12.000
II miejsce - pakiet reklamowy za 8.000
III miejsce - pakiet reklamowe za 5.000

młyn.jpeg