Informujemy, że  w okresie od 1 lipca 2024 r. do 30 sierpnia 2024 r. Urząd Miejski w Trzebnicy będzie czynny w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00. Wydział Spraw Obywatelskich - Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawie skarg i wniosków przyjmuje w środy w godzinach od 14.15 do 15.15.

  • EN
  • DE
  • UA

Koncert z okazji Walentynek oraz Dnia Babci i Dziadka

To był wyjątkowy koncert z okazji Walentynek oraz Dnia Babci i Dziadka! Połączyliśmy dwa wspaniałe święta, które łączy też jedno słowo: miłość. Kto z nas nie kocha swojej babci i swojego dziadka? Bez miłości czujemy się samotni, opuszczeni, to miłość jest źródłem naszej radości i pokoju w sercu.

Dzieci z Przedszkola nr 2 im. Polskiej Niezapominajki, Szkoły Podstawowej nr 1 i Gminnej Szkoły Muzycznej z ogromną radością i wielkim zaangażowaniem przygotowały dla swoich dziadków niezapomniane występy. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w realizację tego pięknego przedsięwzięcia, a w szczególności małym artystom. Zapraszamy na fotorelację.