Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Maciejki dziękują!

Zapraszamy do lektury listu, który s. Macieja przesłała do burmistrza Marka Długozimy. To podziękowanie za wsparcie udzielone dzieciom ze Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej MACIEJKI podczas wakacyjnego wyjazdu.

Zwracamy się z wyrazami najszczerszych podziękowań za wsparcie kolonii letniej dla młodzieży i dzieci uczęszczających na Świetlicę Profilaktyczno-Wychowawczą "MACIEJKI". Burmistrz Gminy Trzebnica, Pan Marek Długozima, okazał nam dużo serca, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Granatowe, jednakowe czapeczki z wizerunkiem maskotki Gminy „Super Kota” pozwalały nam nie gubić się w tłumie, zaś odblaskowe opaski z gminnym logo sprawiały, że bezpiecznie poruszaliśmy się po zmroku (nie brakowało wszak i takich atrakcji jak ognisko u księdza proboszcza w Osiecznej, czy wieczorne zwiedzanie miejscowego cmentarza i pobliskich ciekawostek).

Składamy również podziękowania dla Pana Mateusza Stanisza wraz z małżonką, Panią Darią, którzy to towarzyszyli nam rodzinnie i wspierali nas dobrym słowem, inicjatywą i wieloma nieocenionymi pomysłami. Dziękujemy za entuzjazm, ciepło i obecność, a także za...(cotygodniową) naukę tańca.

Ten wakacyjny wyjazd umocnił nas w wierze, kolejny raz pokazał moc przyjaźni, siłę grupy i zapewnił wiele niezapomnianych wrażeń. Dzieci mogły dać upust swojej energii na placu zabaw, na gokartach, na boisku do siatkówki i piłki nożnej, w parku linowym, pływając kajakami i rowerkami wodnymi, a także aktywnie korzystając ze wszystkich atrakcji, które były w zasięgu naszego wypoczynku. Co najważniejsze - dzięki Bożej Opatrzności - wszyscy cali, zdrowi i bezpieczni wróciliśmy do domów, pielęgnując piękne wspomnienia oraz wdzięczność dla każdego, kto przyczynił się do tego wyjazdu. Dzięki pomocy wielu dobrych ludzi te wakacje na długo pozostaną w pamięci podopiecznych świetlicy "MACIEJKI".

s. Macieja Miozga SMCB

Pozdrowienia z wakacji:

DSCI6686.jpeg
DSCI6600.jpeg
DSCI6661.jpeg
DSCI6667.jpeg
DSCI6743.jpeg