Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Rekord na basenie!

Upalny weekend sprawił, że pobiliśmy kolejny rekord odwiedzin w Trzebnickim Parku Wodnym ZDRÓJ. W niedzielę ponad 2800 osób skorzystało z wodnych atrakcji naszego aquaparku. A to dopiero półmetek wakacji!

DSC_0802.jpeg

Prezes Dariusz Drukarczyk: Wczoraj padł rekord na naszym basenie. Odwiedziło nas 2816 osób. Potwierdza to kolejny raz, że basen jest niezbędny i dzięki swojej obecności daje tysiącom ludzi z Trzebnicy, Wrocławia, Milcza i okolicznych miejscowości radość oraz relaks. Od kilku dni „jedziemy na pełnych obrotach” i robimy wszystko, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z ochłody w basenie. Zapraszam wszystkich do korzystania z naszego pięknego obiektu, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Nie dajmy się zwieść słońcu i zawsze bądźmy trzeźwi w swoich decyzjach. Korzystajmy z wody z głową i z rozwagą. Nie wchodźmy do wody pod wpływem alkoholu jak również nie pozostawiajmy naszych pociech choć przez chwilę bez opieki. Mamy non stop profesjonalnych ratowników, ale musimy sobie zdawać sprawę z faktu, iż na basenie potrafi być kilkaset osób w jednym momencie. Dziękujemy wszystkim za zaufanie jakim nas obdarzają. Jeśli natomiast chodzi o kolejki do kas to niestety żaden obiekt nie jest w stanie obsłużyć takiej liczby klientów praktycznie w jednym momencie. Szczególne oblężenie kas następuje w porach obiadowych.