#SzczepimySię - Gmina Trzebnica gotowa na szczepienia  |  Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus  |  Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Zagłosuj na Kuźniczysko

Do konkursu organizowanego przez portal naszemiasto.pl i Gazetę Wrocławską stanął stary Młyn Wodny z Kuźniczyska ze swoją Izbą tradycji młynarskich. Dzięki Waszym głosom młyn może wygrać pakiet reklamowy w prasie i serwisach internetowych, zachęcający turystów do wizyty w naszej Gminie i tym uroczym miejscu. Wystarczy kliknąć lub wysłać sms.

Głosować można na dwa sposoby. Rejestrując się na portalu naszemiasto.pl i klikając w link na stronie konkursowej Młyna, figurującego w kategorii atrakcja turystyczna.
Można oddać 2 głosy dziennie, które zasilą konto Młyna o 2 punkty.

Można też wysyłać sms o treści WODST.117 na nr 72355. Koszt sms wynosi 2,49 (z VAT). Można oddać niezliczoną ilość głosów dziennie, a każdy zasili konto młyna o 10 punktów.

Przyznane zostaną 3 nagrody w każdej z kategorii: atrakcja/oferta turystyczna, baza noclegowa, baza gastronomiczna i agroturystyka:
I miejsce - pakiet reklamowy za 12.000
II miejsce - pakiet reklamowy za 8.000
III miejsce - pakiet reklamowe za 5.000

Pula nagród w plebiscycie wynosi 100 000 złotych do wykorzystania na reklamę w tytułach prasowych i serwisach internetowych Polskapresse, w tym Gazecie Wrocławskiej, Gazecie Krakowskiej, Dzienniku Zachodnim, Głosie Wielkopolskim, Dzienniku Bałtyckim, Dzienniku Łódzkim, Expressie Ilustrowanym, Dzienniku Polskim, Kurierze Lubelskim, Naszymmiescie.pl itp.

51e690692d42c_ko.jpeg