Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Ulice w remoncie

Równolegle z prowadzonymi intensywnymi pracami przy budowie Szkoły Podstawowej nr 2, trwają prace nad kompleksową modernizacją ulicy 3-go Maja i Wesołej, które zlokalizowane są bezpośrednio przy nowej szkole. Podobnie jak w przypadku innych przeprowadzonych ostatnio remontów ulic, prace obejmują również wymianę kanalizacji i modernizację sieci wodociągowej.

Ponadto przy drodze powstanie chodnik oraz oświetlenie, dzięki czemu dzieci i rodzice będą mogli bezpiecznie docierać do szkoły. Warto również pamiętać, że z ulicy 3-go Maja często korzystają także mieszkańcy osiedla Grunwald, którzy tą drogą chodzą na spacery w stronę zrewitalizowanych terenów przy trzebnickich stawach i na basen.

IMG_9352.jpeg

IMG_9339.jpeg