Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Fanpage Gminy Trzebnica doceniony

Strona Gminy Trzebnica na najpopularniejszym portalu społecznościowym Facebook została nominowana do nagrody Kryształy PRu. Ten bezpłatny konkurs organizowany jest w ramach Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej. Była to już trzecia edycja konkursu.

Celem konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw Jednostek Samorządów Terytorialnych i Organów Administracji Państwowej jako inspiratorów nowatorskich i kreatywnych działań i rozwiązań, które umożliwiają przemiany.

Gmina Trzebnica została nominowana w tej kategorii wraz z Urzędem Miejskim w Będzinie, Urzędem Miejskim w Radomiu, Urzędem Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Urzędem Miasta Krakowa, który ostatecznie otrzymał tytuł za Najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych. Sam fakt nominacji z jednostkami administracyjnymi większymi pod względem liczny ludności od naszej jest już sporym wyróżnieniem.

Warto dodać, że działający od ponad roku fanpage Gminy Trzebnica na Facebook'u zyskał ponad 1700 fanów. Na stronie publikujemy różnorodne posty. Zarówno informacyjne, dotyczące zazwyczaj nadchodzących wydarzeń organizowanych przez Gminę Trzebnica i podległych jej jednostki, jak i relacje fotograficzne i filmowe. Organizujemy też liczne zagadki, zabawy i konkursy. Najczęściej są to stare zdjęcia naszego miasta lub drobne szczegóły, a zadaniem fanów jest określenie, gdzie w dzisiejszej Trzebnicy się ono znajduje. Zachęcamy także naszych fanów do wysyłania do nas swoich zdjęć i treści, odpowiadamy na pytania. Zapraszamy kolejnych mieszkańców i turystów do polubienia naszej strony – facebook.com/trzebnica.
 

KPR_wyroznienieTRZEBNICA.jpeg