Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Super Kot - Maskotka Trzebnicy

super_kot_kredki.jpeg

Serwus Pomocniku!

Masz chwilkę? Zapraszam do wspólnej zabawy. Masz wiele możliwości. Zarówno siedząc teraz przed komputerem, jak i później - na zabawę na świeżym powietrzu!

Książeczka

Zachęcam Cię do przeczytania krótkiej historyjki ze mną w roli głównej. Spaceruję po Trzebnicy, odwiedzam moich przyjaciół - Aquariusa siedzącego przy Trzebnickim Parku Wodnym ZDRÓJ, Stawcia przy scenie między stawami, Natsroszka w Parku Solidarności, Lubuszkę i Kociogórka w Rynku oraz Mruszysława, który już niebawem zasiądzie na deptaku przy ul. Daszyńskiego.

Gry, kolorowanki i quiz

Wchodząc w ten link, będziesz mógł rozwiązać Quiz wiedzy o Gminie Trzebnica, zagrać w memorki, grę planszową, pokolorować obrazki związane z Trzebnicą, poczytać różne ciekawostki dotyczące miasta, a także ściągnąć Rodzinny Przewodni Turystyczny po Gminie Trzebnica. 

Kocia Ścieżka

W Dzień Dziecka wystartowała Kocia Ścieżka – zabawa miejska dla całych rodzin, polegająca na odnalezieniu około 30 moich śladów – łapek na specjalnych niewielkich tabliczkach, ulokowanych w przeróżnych miejscach Trzebnicy. Każda tabliczka posiada także kod QR, w którym zawarte są wiadomości, zadania i ciekawostki, jakie dla Was przygotowałem, aby urozmaicić zwiedzanie Trzebnicy. Zakodowane wiadomości można też pobrać tutaj. Do wydrukowania jest również Mapka Kociej Ścieżki.

20130604_124531.jpeg
Takich tabliczek musisz szukać na mieście, żeby odczytać i wykonać zostawione przeze mnie zadania! Powodzenia!
 

Listy do Super Kota 

Gdy Mruczysław znajdzie się już na deptaku przy ul. Daszyńskiego, będzie pilnował skrzynki pocztowej, do której będzie mogli wrzucać swoje rysunki i listy do mnie. Do tego czasu zarówno Mruczysław, jak i szkrzynka kontaktowa ze mną znajdują się w Punkcie Informacji Turystycznej. To tam, w godzinach pracy punktu, możecie przynosiś swoje prace. 

Rysunek Igora

Rysunek Borysa

List od Gaji

List od Borysa

List od Igora

 

Wiadomości dotyczące Super Kota:

Super Kot z Trzebnicy 

Trzebnica na Międzynarodowych Targach Turystycznych 

Życzenia dla dzieci od Super Kota

Wakacje z Super Kotem w Gminie Trzebnica - konkurs plastyczny

Rodzinny Dzień Dziecka. Wyprawa z Super Kotem

Dzień Turystyki w Pasazu Grunwaldzkim

 

kot semafor.jpeg