Informujemy, że  w okresie od 1 lipca 2024 r. do 30 sierpnia 2024 r. Urząd Miejski w Trzebnicy będzie czynny w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00. Wydział Spraw Obywatelskich - Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawie skarg i wniosków przyjmuje w środy w godzinach od 14.15 do 15.15.

  • EN
  • DE
  • UA

,,Pod Biało – czerwoną’’

12.png

znaki_strona_www.png

Pragniemy poinformować iż, Gmina Trzebnica otrzymała środki z dotacji celowej budżetu państwa na realizację zadania pod nazwą: „Finansowanie kosztów zakupu masztu i flagi oraz ich instalacji w ramach projektu Pod Biało – czerwoną”.

Maszt z flagą Rzeczypospolitej Polskiej został sfinansowany w ramach projektu „Pod Biało – czerwoną” pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Wartość całkowita projektu: 2 809,32 zł

Kwota dofinansowania: 2 809,32 zł

Wkład własny Gminy Trzebnica: 0,00 zł

W związku z realizacja projektu Gmina Trzebnica zakupiła maszt główny wysokości 6 metrów oraz flagę na maszt. Maszt został postawiony na Skwerze Szczepana Siekierki w Trzebnicy obok pomnika upamiętniającego odzyskanie niepodległości przez Polskę. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci osób poległych.