Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Pożegnanie Dyrektor Haliny Saternus

Absolwenci Przedszkola nr 2 im. Polskiej Niezapominajki w Trzebnicy z pewnością znają i pamiętają Panią Dyrektor Halinę Saternus. Po wieloletniej służbie w tej placówce oświatowej, Pani Dyrektor postanowiła zakończyć karierę zawodową i przejść na zasłużoną emeryturę. Piękne spotkanie pożegnalne odbyło się 11 czerwca.

DSC_0035małe.jpeg
Dyrektorzy pozostałych placówek oświatowych Gminy Trzebnica, pracownicy Przedszkola na 2, Dyrektor ZAPO Agnieszka Moździerz, Radna Rady Miejskiej Krystyna Haładaj, oraz Burmietrz Gminy Trzebnica Marek Długozima i jego Zastępca Jerzy Trela uczestniczyli w pożegnalnym spotkaniu Pani Dyrektor Haliny Saternus.

IMG_4236.jpeg
Burmistrz Marek Długozima wręczył Pani Dyrektor Halinie Saternus kwiaty, upominek oraz podziękowanie podczas Święta Przedszkola - Święta Niezapominajki.

podziękowanie_saternus.jpeg