Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Spotkanie w sprawie nowej przychodni zdrowia

W Urzędzie Miejskim odbyło się kolejne z cyklu spotkań dotyczących etapów prac przy przebudowie i rozbudowie nowej przychodni zdrowia w Trzebnicy. Projektanci z Pracowni Architektonicznej Modulo zaprezentowali Burmistrzowi Gminy Trzebnica Markowi Długozimie szczegóły przygotowanego projektu.

Nowa przychodnia zdrowia zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, będzie nowoczesna oraz funkcjonalna. Projektanci dopracowali już szczegółowe elementy przygotowanego projektu z burmistrzem Markiem Długozimą, Dyrektor ZLA Anną Imielską oraz pracownikami Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego.

Untitled-1.jpeg
Podczas kolejnego z cyklu spotkań projektanci nowej przychodni zdrowia w Trzebnicy zaprezentowali burmistrzowi Markowi Długozimie ostateczny projekt i przebieg etapów budowy.