Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Kliknij i pomaluj szkołę w Kuźniczysku!

Pomóżmy pomalować Szkołę Podstawową w Kuźniczysku! Ruszyła trzecia edycja akcji społecznej Dulux Let’s Colour. Jej organizatorzy zapraszają: chcemy razem z wami wspierać społeczności lokalne. Szkoły, przedszkola, centra kultury. Pomalujmy je razem!

Jak oddać głos?

Głos można oddać po zalogowaniu się na portalu społecznościowym Facebook, klikając TUTAJ. Wśród różnych lokalizacji odnajdujemy Szkołę Podstawową w Kuźniczysku i głosujemy! Codziennie możemy oddać jeden głos.

Szkoła potrzebuje koloru!

Do odnowienia zgłaszono łącznik między budynkami szkolnymi we wsi Kuźniczysko. Dzieci uczą się w budynkach szkolnych z XIX wieku. Jest pomysł, by łącznik między pomieszczeniamu pomalować w motywy ognia i wody – symbolizujące różnorodność i żywioły. Łączna powierzchnia ścian budynku to ok 180 m2.

Mobilizacja

Pierwszy etap głosowania potrwa do 10 czerwca do godziny 17:00! W drugiej turze, trwającej do 17 czerwca (17:00), lista zgłoszeń zostanie zweryfikowana tak, że z każdej miejscowości pozostanie jedna lokalizacja, która w pierwszej turze zdobyła w danej miejscowości największą liczbę głosów.
Zwycięzcy będą mogli liczyć na odmalowanie około 200m2 powierzchni wskazanego miejsca lub budynku.
Spośród zgłoszonych lokalizacji wyłonione zostaną 3 zwycięskie miasta w kategoriach do 50 tysięcy mieszkańców, do 200 tysięcy mieszkańców i powyżej 200 tysięcy mieszkańców.

Akcja społeczna Dulux Let’s Colour jest inicjatywą globalną, realizowaną od trzech lat w Polsce. Jej celem jest rozprzestrzenianie koloru przy współudziale lokalnych społeczności, a przez to zmienianie życia ludzi na lepsze. W tym roku udało nam się już odmalować Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz bulwary nad Odrą w Opolu.