Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Szczytkowice numerem 1

Cztery dyplomy, m.in. za ubiór ekologiczny, za "rymowanie o bocianie", za recykling. I wszystkie z jedną datą - 2 czerwca 2013. Tego dnia dzieci ze Szczytkowic, z klubu 4 H, z samymi sukcesami reprezentowały Gminę Trzebnica podczas festynu „Żyjemy w zgodzie z naturą”.

Festyn „Ekologiczny Dzień Dziecka – Żyjemy w zgodzie z naturą” odbył się 2 czerwca br. na terenach zielonych przed Dolnośląskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu. Klub 4H Szczytkowiczanie został wyróżniony w następujących kategoriach:

I miejsce w konkursie ,,Żyjemy w zgodzie z naturą"
II miejsce w konkursie ,,Rymowanie o bocianie''
II miejsce w konkursie ,,Najciekawszy ubiór ekologiczny''
Wyróżnienie w konkursie ,,Recykling na sportowo''

Impreza została zorganizowana przez DODR oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i była współfinansowana w ramach Pomocy Technicznej PROW na lata 2007-2013. Udział w organizacji mieli również: Fundacja Zielona Akcja, Fundacja Recal i Starostwo Powiatowe we Wrocławiu.

k14rd.jpeg Najmłodsi mieszkańcy wsi Szczytkowice zdobyli aż 4 wyróżnienia podczas ekologicznego  festynu z okazji Dnia Dziecka

P1010927.jpeg Sołtys Marta Piasecka w otoczeniu młodych i kreatywnych mieszkańców.

P1010929.jpeg Nagrodzony wechikuł w całości wykonany metodą recyklingu.

P1010931.jpeg Mapa z lokalizacją bocianich gniazd w Gminie Trzebnica.

DYPLOMY:

dyplom 1.jpeg
dyplom 2.jpeg
dyplom 3.jpeg
dyplom 4.jpeg