Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Na antenie Radia Rodzina

31 maja o godz. 10.10 na antenie Radia Rodzina Katarzyna Sucharska i Ewelina Gładysz z Wydziału Promocji opowiadały o trzebnickiej imprezie - Rodzinnym Dniu Dziecka. Gościem programu był również ks. Krzysztof Smardzewski, salezjanin z Wrocławia. Rozmowę prowadziła Patrycja Jenczmionki. Zapraszamy do posłuchania.

Audycja na antenie Radia Rodzina.


W Polsce Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest od roku 1950. Kiedyś kojarzył się z czekoladą od babci i jakimś drobnym upominkiem od rodziców. Dziś, na różną skalę i z różnym rozmachem, to święto jest obchodzone we wszystkich gminach. Naszym trzebnickim i rodzinnym świętowaniem udało się zainteresować media z zewnątrz. Patronat nad tegoroczną imprezą objęło Radio Rodzina i Tygodnik Niedziela. I choć pogoda pokrzyżowała plany, to wszystko przed nami. Spotykamy się 7 czerwca o godz. 17.00 przy Trzebnickim Parku Wodnym ZDRÓJ. Na razie zapraszamy do odłsuchania audycji, w której mowa m.in. o otwarciu w Trzebnicy turystycznej ścieżki dla najmłodszych przez nową maskotkę miasta Super Kota i inauguracji programu „Trzebnicka Rodzina 3+”.