#SzczepimySię - Gmina Trzebnica gotowa na szczepienia  |  Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus  |  Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Finał 7. Trzebnickich Dni Rodziny - piknik rodzinny

Marek Długozima Burmistrz Gminy Trzebnica zaprasza wszystkich mieszkańców na finał 7. Trzebnickich Dni Rodziny, który odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy ul. Czereśniowej! Przed nami liczne atrakcje, w których centrum znajdą się wartości związane z rodziną.

- Bardzo się cieszę, że po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa nasze niezwykłe święto wróciło do kalendarza imprez organizowanych w Gminie Trzebnica. W tym roku finał został zaplanowany na kompleksie boisk przy ul. Czereśniowej. Teren ten powstał i będzie rozwijany właśnie z myślą o rodzinie, wspólnym spędzaniu czasu i budowaniu silnych i trwałych więzi poprzez sport, rekreację i zabawę. Wierzę bowiem, że szczęśliwe rodziny są fundamentem dla rozwoju naszej ojczyzny. Życzę Państwu wielu wspaniałych przeżyć podczas Finału VII Trzebnickich Dni Rodziny – podsumował burmistrz.

 

 

www_PLAKAT TDR — finał.jpeg

 

 

___________________________________________________

Marek Długozima Burmistrz Gminy Trzebnica zaprasza wszystkich mieszkańców na 7. Trzebnickie Dni Rodziny! Przed nami liczne warsztaty, gry i zabawy, w których centrum znajdą się wartości związane z rodziną. W tym roku świętujemy od 11 do 19 czerwca, kiedy to na kompleksie boisk przy ul. Czereśniowej wspólnie i hucznie będziemy obchodzić finał.

 

PLAKAT TDR_panorama.jpeg

 

 

PLAKAT TDR_panorama__.jpeg

 

 

Świętowanie rozpocznie się od koncertu Michała Bobera z zespołem. Usłyszymy utwory m.in. z repertuaru Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego, Joe Cockera i wiele innych.

 

KONCERT MICHAŁ BOBER_WWW.jpeg

 

Michał Bober - wokalista, uczestnik odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland 2020, ćwierćfinalista 2. edycji X Factor wraz z zespołem Soul City. Zdobywca I wyróżnienia w kategorii SuperJedynek "SuperDebiut" podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Od 2001 roku członek Opole Gospel Choir. Swój muzyczny warsztat szkolił podczas ogólnopolskich warsztatów wokalnych oraz jako wolny słuchacz na Wyższej Państwowej Szkole Estradowo-Jazzowej w Moskwie. Koncertował w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech, na Ukrainie, w Rosji i na Łotwie.

Reprezentował Polskę wraz z Moniką Wiśniowską-Basel na festiwalu "New Wave" - największym rosyjskim festiwalu młodych talentów w Jurmali. Zdobywca Nagrody Publiczności w konkursie na interpretację piosenek Jonasza Kofty "Pejzaż bez Ciebie" w Bydgoszczy.

 

Podczas ostatniej, 11. edycji The Voice of Poland doszedł do odcinków finałowych - najpierw w drużynie Urszuli Dudziak, następnie w drużynie Tomsona i Barona. W programie często porównywano jego głos do Andrzeja Zauchy i Zbigniewa Wodeckiego.

 

Obecnie pracuje nad autorskim materiałem i jeszcze w 2021 roku ukaże się jego debiutancka płyta.

 

Skład:

Michał Bober - śpiew

Dominik Gawroński - trąbka

Tomasz Jędrzejewski - piano

Michał Wilczyński - gitara

Marek Komorowski - bas

Tomasz Garbera - perkusja