Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Jubileusz 50-lecia małżeństwa

W poniedziałek, 29.04 w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy, Państwo Janina i Mieczysław Zydorowicz z Trzebnicy otrzymali odznaki za 50-lecie małżeństwa. W imieniu Prezydenta RP wręczył je Burmistrz Marek Długozima.

16 kwietnia 1963 roku Państwo Zydorowicz złożyli sobie przysięgę małżeńską. Po 50 latach wspólnego życia, przyszedł czas na chwilę refleksji nad wspólnie spędzonym czasem. Wzajemna miłość i szacunek, jakim się darzą, są wzorem do naśladowania dla młodszych pokoleń. Burmistrz Marek Długozima wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Anną Piotrowską złożyli jubilatom serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia oraz miłości. Gratulowali również wspaniałej i kochającej rodziny, która czerpie wzorce z ich życiowych doświadczeń. Następnie burmistrz wręczył im medale za wieloletnie pożycie małżeńskie, nadane przez Prezydenta Polski oraz okolicznościowy list gratulacyjny. Następnie przyszedł czas na kwiaty i pamiątkowe zdjęcia.

W uroczystości udział wzięła również córka i wnuczka Państwa Janiny i Mieczysława. Również gratulujemy i przyłączamy się do życzeń!

IMG_0002.jpeg
Rozpoczęcie uroczystości 50-lecia pożycia małżeńskiego

IMG_0005.jpeg
Państwo Janina i Mieczysław Zydorowicz

IMG_0023.jpeg
Burmistrz Marek Długozima oraz kierownik USC Anna Piotrowska składają jubilatom życzenia

IMG_0038.jpeg
Pamiątkowe zdjęcie