Urząd Miejski w Trzebnicy informuje, że w związku z wystąpieniem awarii sieci telefonicznej kontakt telefoniczny z urzędem jest utrudniony. Obecnie trwają prace mające na celu jak najszybsze usunięcie awarii. Przepraszamy za utrudnienia  |  Godziny pracy Urzędu Miejskiego w Trzebnicy: PON. WT. CZW.: 7:30-15:30  ŚR.: 7:30-16:00  PT.: 7:30-15:00   

  • EN
  • DE
  • UA

Nowa strona turystyczna

Początek wiosny to doskonały moment na planowanie weekendowych wycieczek wraz z bliskimi. Aby ułatwić to zadanie oddajemy do państwa użytku nową stronę turystyczną Gminy Trzebnica - turystyka.trzebnica.pl

 

Zrzut ekranu 2021-03-24 o 11.29.48.png

 

Zebraliśmy informacje, które są niezbędne każdemu turyście. Dzięki temu o wiele łatwiej i przystępnie można poznać historię naszego regionu oraz zapoznać się z trzebnickim atrakcjami skierowanymi do szerokiego grona odbiorców. Na stronie znajdują się również informacje o gastronomi oraz obiektach noclegowych, które mogą posłużyć odwiedzającym nasze miasto w odpoczynku.

Dla najmłodszych nie mogło zabraknąć zakładki z informacjami o Super Kocie – maskotce gminy Trzebnica i powiązanymi z nim trzebnickimi kotami na Kociej Ścieżce.

W zorganizowaniu pobytu w Trzebnicy pomoże mapa interaktywna z funkcją planowania wycieczek, a także z gotowymi scenariuszami dla odwiedzających.

 

Jeśli prowadzą państwo działalność turystyczną lub pragną podzielić się informacjami, które mogłyby znaleźć się na stronie serdecznie zapraszamy do kontaktu e-mail: turystyka@um.trzebnica.pl.