#SzczepimySię - Gmina Trzebnica gotowa na szczepienia  |  Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus  |  Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Pozwolenie na użytkowanie hali

Nic tak nie cieszy jak dobre rozpoczęcie nowego roku. Szanowni Państwo, Drogie Dzieci i Nauczyciele – z wielką radością pragnę Was poinformować, że otrzymaliśmy od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego pozwolenie na użytkowanie Gminnej Hali Sportowo-Widowiskowej w Trzebnicy! Bardzo się cieszę, że w końcu dzieci i mieszkańcy będą mogli korzystać z tego pięknego, nowoczesnego, bezpiecznego i funkcjonalnego obiektu. Udało się, mimo kłód rzucanych mi pod nogi przez różne osoby i różne środowiska. Ale przyjdzie jeszcze pora, by pokazać, jak wiele złej woli może być w ludziach, dla których partykularne interesy są ważniejsze od dobra mieszkańców, a w szczególności dzieci czekających na nową halę sportową.

 

 

68870044_2571105739587481_2778169303013261312_o.jpeg

 

 

Wierzę, że uporamy się z pandemią i niebawem będziemy przeżywać piękne chwile oraz obserwować emocjonującą rywalizację sportową na obiekcie sportowym naszych marzeń. Obiekcie na miarę Trzebnicy!

 

 

hala pozwolenie kadr.jpeg

 

 

 

11.jpeg

 

 

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do finalizacji odbioru hali oraz uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu:
Wykonawcy – firmie ZITE Promat sp. z o.o na czele z prezesem – Romanem Jackiewiczem oraz przedstawicielem firmy - Tomaszem Jelonkiewiczem; Maciejowi Ratajowi – Powiatowemu Inspektorowi Nadzoru Budowlanego; Pracownikom Wydziału Inwestycyjnego Urzędu Miejskiego w Trzebnicy; Markowi Gonerze – pełnomocnikowi inwestora – kierownikowi budowy. Dziękuję również radnym z mojego komitetu „Skuteczni dla Rozwoju”, którzy wspierali mnie na każdym etapie realizacji tej inwestycji.

…Bo liczą się czyny, a nie słowa!

PDFPNU Hala Widowiskowo - sportowa Trzebnica 6_2021 04.01.2021

 

podpis