Dowiedz się więcej nt. Koronawirus gov.pl/koronawirus / Bezpłatne infolinie informacyjne NFZ - 800 190 590   /   PZU - 22 505 11 88

  • EN
  • DE

Konkurs Fotograficzny! Album Dużej Rodziny

Jeśli mieszkasz w Gminie Trzebnica i żyjesz w rodzinie wielodzietnej, pokaż nam jeden dzień z życia Twojej rodziny. Zrób zdjęcie i prześlij je do nas do 20 maja 2013 r. Na zwycięzców konkursu fotograficznego czekają atrakcyjne nagrody m.in. profesjonalna sesja fotograficzna, obiad w Pizza on the Way czy bilety wstępu do Trzebnickiego Parku Wodnego ZDRÓJ.

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimę.
Chcemy pokazać jeden dzień z życia wielodzietnej rodziny. Zależy nam, by w Gminie Trzebnica budować środowisko przyjazne dużym rodzinom. W związku z tym 1 czerwca br. rusza program "Trzebnicka Rodzina 3+". Poprzez te działania prorodzinne możemy pokazać, że życie w dużej rodzinie to ogromna wartość i powód do dumy!

Pokaż nam swoją rodzinę!

Nadesłane zdjęcia powinny przedstawiać rodziny wielodzietne, które mieszkają na terenie Gminy Trzebnica i mają co najmniej troje dzieci. Wśród zdjęć, które zostaną zgłoszone, co najmniej jedno powinno przedstawiać całą rodzinę. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 13 lat.

Opisz zdjęcie

Uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 4 zdjęcia – rodzielczność minimum 6 megapikseli (3000x1996) w formacie jpg. Każde zdjęcie powinno w nazwie posiadać imię i nazwisko autora, a także nazwisko rodziny, którą przedstawiono na fotografii (np. kowalski_jan_rodzina_nowaków). Ważne, by autor podał dane kontaktowe (adres e-mail, nr telefonu).

Przynieś lub prześlij

Prace konkursowe należy dostarczyć w terminie do 20 maja 2013 roku:

Prace można dostarczać:
a) osobiście – na płycie CD lub DVD, bądź na pendrive
– do Urzędu Miejskiego, pokój 100,

b) pocztą – na płycie CD lub DVD – na adres Urząd Miejski w Trzebnicy – Wydział Promocji, pl. M. J. Piłsudskiego 1, 55-100 Trzebnica, z dopiskiem „Album Dużej Rodziny” (decyduje data wpłynięcia do Urzędu Miejskiego, nie data stempla pocztowego),

c) pocztą elektroniczną – na adres promocja@um.trzebnica.pl, wpisując w tytule wiadomości „Album Dużej Rodziny”.

Rozstrzygnięcie konkursu i nagrody

Jury oceni pomysłość zdjęcia, promowanie wartości rodzinnych i estetykę. Dodatkowym walorem fotografii będzie promocja miejsc charakterystycznych dla Gminy Trzebnica.
Dla zdobywców pierwszych miejsc przewidziano wartościowe nagrody w tym profesjonalną sesję fotografczną, obiad w Pizza on the Way czy zabawę w Trzebnickim Parku Wodnym ZDRÓJ.

konkurs_foto_www.jpeg


Regulamin Konkursu Album Dużej Rodziny

Oświadczenie osób dorosłych

Oświadczenie dla osób niepełnoletniej

Zgoda rodziców/opiekunów