Szanowni Państwo, od 25 czerwca do 31 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Trzebnicy czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 15.00. Burmistrz Gminy Trzebnica w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środy  od godz. 15.00  do godz. 15.15.

  • EN
  • DE

Ruszył remont ul. Żołnierzy Września

Ulica Żołnierzy Września zostanie kompleksowo wyremontowana – nawierzchnia jezdni, chodników, miejsca parkingowe oraz sieć wodno-kanalizacyjna. To następny po remoncie ul. Kwiatowej etap prac, dążących do utworzenia deptaka na odcinku ul. Daszyńskiego.

Rozpoczęto prace remontowe przy ul. Żołnierzy Września, która po zakończeniu inwestycji stanie się drogą dwukierunkową. Remonty infrastruktury drogowej przeprowadzane są kompleksowo – z nowymi chodnikami, miejscami parkingowymi oraz modernizacją sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Ponadto, na skrzyżowaniu ulic: Obornickiej, Marcinowskiej oraz Żołnierzy Września powstanie usprawniające ruch drogowy rondo. Prace wykonuje firma Gembiak-Mikstacki Sp. j., a ich zakończenie zaplanowano na koniec lipca 2013.

Początek prac remontowych przy ul. Żołnierzy Września:
IMG_0010.jpeg

IMG_0009.jpeg

IMG_0012.jpeg